Новини | Новини за жовтень 2023 року:
ГЕПАТИТ А: ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ, СИМПТОМИ ТА ПРОФІЛАКТИКА
Гепатит А — це спричинене вірусом гепатиту А захворювання, що вражає печінку. Його також називають хворобою Боткіна. Це захворювання може мати як легкий, так і важкий перебіг.
15:03 25.10.2023 55

УКРАЇНЦЯМ ПОЯСНИЛИ, СКІЛЬКИ ДІЄ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ НА ЛІКИ
Трапляються випадки, коли потрібного пацієнту за е-рецептом лікарського засобу може не бути в аптеці. Тоді їм можуть запропонувати замовити його в аптеці. Тому в Національній службі здоров’я України пояснили, скільки діє електронний рецепт.
08:20 24.10.2023 47

ОТРИМАТИ ПЕРШИЙ Е-РЕЦЕПТ ТЕПЕР МОЖНА БЕЗ ВІЗИТУ ДО ЛІКАРЯ
Відтепер в Україні перший електронний рецепт можна отримати без візиту до лікаря. Раніше це можна було зробити лише за наявності гострих чи хронічних захворювань.
15:48 20.10.2023 50
Докладніше

"Доброго дня! Вас турбує служба безпеки банку..." - як не пійматися на вудку шахраїв.
Хоча Інтернет дав нам змогу отримувати більше інформації, цифрова епоха спростила життя і шахраям. Від поширення оманливої інформації в соціальних мережах до фішингу паролів банківських рахунків, шахраї винайшли незліченну кількість способів викрасти чужі гроші.
13:24 20.10.2023 51

ЯК ПОГАНЕ ХАРЧУВАННЯ ВПЛИВАЄ НА РИЗИК ІНСУЛЬТУ
16 жовтня відзначається Всесвітній день здорового харчування. Безліч досліджень доводять, що повноцінне збалансоване харчування дуже важливе у профілактиці та контролі ризику інсульту. Навіть життя у районі, де багато закладів фаст-фуд харчування може підвищити ризик виникнення інсульту, для таких районів навіть винайшли окремий термін – “харчове болото".
09:40 11.10.2023 165

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ОЧЕЙ
11 жовтня - Всесвітній день зору. Здоров’я очей – важлива складова вашого загального здоров'я. Тож дотримуйтесь простих рекомендацій, щоб зберегти зір.
08:59 11.10.2023 154
Докладніше

Як отримати тест-смужки за програмою реімбурсації?
Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові можна отримати безоплатно або з частковою доплатою за програмою реімбурсації. Всього в програмі 23 найменування тест-смужок для глюкометрів, вартість яких підлягає повному чи частковому відшкодуванню. Їх вартість відшкодовує аптеці Національна служба здоров’я України.
08:42 11.10.2023 166
Докладніше

Люботинська міська лікарня включена до спроможної мережі закладів охорони здоров'я Харківщини
Відповідно до п.6 ПОРЯДКУ функціонування госпітальних округів і госпітальних кластерів та встановлення їх меж, що затверджений Постановою КМУ №174 від 28.02.2023, наш заклад визнаний ЗАГАЛЬНИМ закладом охорони здоров'я.
13:17 10.10.2023 72

"Друже, ти як?"- 10 жовтня світ відзначає день ментального здоров'я
Психічне здоров'я – це більше, ніж відсутність психічних розладів. До станів психічного здоров'я відносяться психічні розлади та психосоціальні порушення, а також інші психічні стани, пов'язані зі значним стресом, порушенням функціонування або ризиком ушкодження.
10:54 10.10.2023 139