Люботинська міська лікарня розпочала вакцинацію населення проти COVID-19

Люботинська міська лікарня розпочала вакцинацію населення проти COVID-19

Якщо ви маєте бажання зробити щеплення, зверніться безпосередньо до реєстратури нашого закладу або за номером телефона 063-954-54-71. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять:

Де і як проводять вакцинацію?

У поліклініці Люботинської міської лікарні, вулиця Шевченка, 15, по буднях – з 14.00 до 16.00. Кабінет № 2 - біля входу, на першому поверсі.

Що потрібно, аби записатися?

Якщо ви задекларовані із нашим терапевтом Наталією Левчук – подзвонити їй та залишити заявку.

Або звернутися по телефону до реєстратури - 063-954-5471 - та залишити свої контактні дані. Всіх бажаючих будуть запрошувати на вакцинацію в порядку черги.

Що потрібно для вакцинації?

Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. На місці ви заповните бланк добровільної згоди на вакцинацію.

Які групи в пріоритеті?

• Особи віком 60+
  • Особи віком 18+, що мають хронічні захворювання.

Як підготуватися до щеплення?

Якщо ви маєте сумнів щодо стану свого здоров’я – зверніться попередньо до свого сімейного лікаря, який призначить необхідні аналізи та дасть висновок щодо стану вашого здоров’я.

Залишатися в доброму настрої, дотримуватися правил здорового способу життя.

Web-адреса: lml.lubotin-rada.gov.ua/news/id/6715 | Переглядів: 361Дата публікації: 16:18 12.07.2021