В Україні розпочалося щеплення вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech
В Україні розпочалося щеплення вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech

Поділитися новиною:

В Україні розпочалося щеплення вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech

Насамперед вакцинували маломобільні групи населення, людей з інвалідністю й тих, хто за ними доглядають.

Також цією вакциною щепитимуть:

освітян, які будуть залучені в ЗНО у 2021 році;
олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо у 2021 році;
співробітників патрульної поліції.

12 квітня на регіональні склади зберігання вакцин надійшло 200 тисяч доз вакцини CoronaVac. Вона пройшла лабораторний контроль у Міністерстві охорони здоров’я України.

Термін придатності вакцини CoronaVac становить 24 місяці. Вакцина надійшла до України в однодозних флаконах. Для повної імунізації від COVID-19 потрібно дві дози вакцини, інтервал введення яких складає 28 днів.

За кожним щепленим одразу буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії. Усі, хто зараз вакцинуються препаратом CoronaVac гарантовано отримають другу дозу для повної імунізації від COVID-19.

Перевозити та зберігати препарат можна при температурі 2−8°C, захищаючи від потрапляння сонячного світла. Транспортуватимуть вакцину в спеціальних контейнерах, щоби забезпечити холодовий ланцюг на кожному етапі маршруту.

Нагадаємо, що Україна має контракт на поставку 1,9 млн доз вакцини CoronaVac від китайського виробника Sinovaс. Перша партія цієї вакцини надійшла в Україну 25 березня 2021 року.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19. Запишіться в чергу на вакцинацію на сайті або в мобільному додатку «Дія».

 

https://phc.org.ua/news/v-ukraini-rozpochali-scheplennya-vakcinoyu-coronavac?fbclid=IwAR0spfgqmIixsmgOwHR99QtRb4NxPwr9omEjxbIMGjuTPwH2ju79J6pp3J8

Web-адреса: lml.lubotin-rada.gov.ua/news/id/6123 | Переглядів: 273Дата публікації: 09:06 14.04.2021
Директор

Олена Кандаурова

Фінансова звітність
Пошук