Подяка Головного лікаря Кандаурової Олени Василівни
Подяка Головного лікаря
Кандаурової Олени Василівни

Подяка Головного лікаря Кандаурової Олени Василівни

співробітникам КНП "Люботинська міська лікарня"

4,5 місяці карантину! Висловлюю щирі слова вдячності співробітникам лікарні, які в напружених умовах працювали весь цей час. Окрему вдячність працівникам мобільних бригад КНП «Люботинська міська лікарня» Люботинської міської ради Харківської області за бездоганну роботу! Медичні працівники ризикуючи своїм здоров’ям проводять обстеження хворих на коронавірусну інфекцію.

Так за період пандемії відібрано 251 зразок біологічного матеріалу для тестування на ПЛР. Виявлено 12 хворих на COVID-19, що складає 31.6 % від виявлених хворих по місту (на 31.07.2020р.)

Бригада забезпечена засобами індивідуального захисту, антисептиками, дезінфікуючими засобами в повному обсязі.

Працюємо для Вас!

Альбом: Подяка Головного лікаря  Кандаурової Олени Василівни
Web-адреса: lml.lubotin-rada.gov.ua/news/id/4955 | Переглядів: 337Дата публікації: 11:24 06.08.2020