Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»
Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Поділитися новиною:

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня 2023 року. Метою акції є збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян, створити в регіоні соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його прояви та комплексно реагувати.

Дати початку та завершення Акції символізують поєднання у цьому періоді превентивних та пізнавальних заходів щодо запобігання та протидії насильству, особливо стосовно жінок, та захисту прав людини

Фізичне та сексуальне насильство в умовах повномасштабної війни в Україні залишається однією з найбільш чутливих і гострих проблем, що потребує своєчасного реагування та підтримки від кваліфікованих фахівців.

Втім, насилля може проявлятися не лише у застосуванні фізичної сили та чинитися ворогом, воно не обирає вік та стать, і може будь-де спіткати кожного із нас. Часто людям, які зазнали насильницькі дії над собою, важко наважитися на те, щоб звернутися за допомогою через страх відчути осуд. Проте, отримати вчасно допомогу є надзвичайно важливо!

Якщо ви знаєте когось, хто потрапив у таку ситуацію чи перебуває у зоні потенційного ризику, рекомендуємо звернутися за консультацією до уповноважених органів. Залишаємо для вас контакти, які можуть бути корисними.

Можливо, саме ваш репост допоможе тим, хто постраждав або продовжує зазнавати й надалі насильницькі дії. Будьте чуйні та уважні до свого оточення!  

ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА". ТЕЛЕФОНИ УПОВНОВАЖЕНИХ ОРГАНІВ:

102 - Національна поліція України;

1547 - Урядова гаряча лінія;

1578 - з питань протидії торгівлі людьми;

1588 - запобігання та протидія домашньому насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей;

0 800 500 335 або 116 123 - попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

 

За матеріалами – Національна соціальна сервісна служба України

Web-адреса: lml.lubotin-rada.gov.ua/news/id/10605 | Переглядів: 78Дата публікації: 16:33 08.12.2023
Директор

Олена Кандаурова

Фінансова звітність
Пошук