Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації, - МОЗ
Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації, - МОЗ

Поділитися новиною:

Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації, - МОЗ

В Україні працює Національний портал з імунізації. На порталі консультують 17 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.

На порталі зібрана найповніша інформація з теми імунізації та більше 250 відповідей на запитання про щеплення і вакцини. А також статті, новини і всі нормативні документи, що стосуються імунізації в Україні. Розділи порталу оновлюються щоденно, тож кожен може знайти щось корисне:

- медики – найбільш повний календар вакцинації, інформаційні матеріали для друку, останні дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин, календар освітніх подій,

- педагоги та студенти медичних вишів – пам’ятки про всі вакцинокеровані інфекції, а також наукові статті та результати досліджень у галузі імунопрофілактики,

- батьки – доступну та зрозумілу інформацію про щеплення, допомогу в плануванні вакцинації, відповіді експертів на складні запитання.

 

Посилання на Портал: https://vaccine.org.ua/

 

Довідково:

Національний портал з імунізації створений в рамках проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я", що виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки "Коаліція за Вакцинацію" на підтримку Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров’я України. 

 

За матеріалами Міністерства охорони здоров'я України

Web-адреса: lml.lubotin-rada.gov.ua/news/id/10427 | Переглядів: 73Дата публікації: 14:32 02.11.2023
Директор

Олена Кандаурова

Фінансова звітність
Пошук